Facebook şubesi

Denizbank bankacılık ürünlerini kısa zamanda geliştirdi ve çok müşteriye ulaştı. Bu süreçte hız kesmeden devam ettiği reklam kampanyalarının da çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Şimdi de yine geniş kitlelere ulaşacak ve zaten hayatmızda ciddi bir yeri olan facebook ile bir çok kişiye hızlı kolay erişimli hizmet sağlayacak.

Müşterilerin DenizBank’ın yeni hizmetini kullanması için öncelikle www.denizbank.com üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak bir defaya mahsus kısa bir tanımlama yaparak kullanımını aktive etmesi gerekiyor.

Kullanıcılar, Facebook şifresi ile kendi Facebook hesabına giriş yaparak Denizbank Şubesine ulaşabilecek. Müşteri sisteme her giriş yapmak istediğinde, banka sisteminde tanımlı telefonuna SMS şifresi gönderilecek ve kullanıcı bu SMS Şifresiyle giriş yapacak.

Böylece hem internet bankacılığını kullanmayan kitleye ulaşılacak hem de bir çok işlem (para transferi gibi) ücretsiz gerçekleşecek.

Webde kredi

Reklamların etkisi tartışılmaz, Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’ın yıllardır devam eden kampanyalarının denizbank’a güven sağladığı bence şüphesiz. Cevabı 5 dakikada gelen cebimde kredi kampanyasına denemek için katılıp sahiden 5 dakika sonra kredimin hazır olduğunu bildiren mesajı alınca, şubeye gittim ve gelir belgesi beyan etmeden konuyu çözdüm.

Hatta kefil gerekecek diye bir arkadaşımla gitmiştim ve çok da tedirgindim onun adına, çünkü kefil olmadan önce iki kere düşünmek gerek. Ama kefilsiz krediymiş :))

Aklımda hiç yokken kredi almış oldum. Kenara ayırıp birikim yapacak paranız yoksa, kredi almanın hem acil durumlar için paranız olmasına hem de yapamadığınız birikimi uygun ödemelerle yapmanıza faydası olduğuna inanıyorum. Tam reklamındaki gibi oldu ama hayat denizde güzel :)

Şubede olduğum gün bir de maaşını denizden alanlara hayat denizde güzel diye bir kampanyalarını gördüm ve patronumla görüşerek maaş ödemelerimizi denizbanka geçirmeyi teklif ettim. Böylece, konut kasko sigortalarımız %5 indirimli olacaktı. http://www.bddk.org.tr/WebSitesi/default.aspx bankalar ve uygulamaları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Geçen gün özel sağlık sigortasında vergi indirimi oluyor mu diye bakınırken de şöyle bir kaynağa rastladım. Sağlık sigortası olan vergi indirimi alıyor hem de ailesi için yaptırdıysa onları da düşebiliyormuş.

Bddk.org.tr