Facebook şubesi

Denizbank bankacılık ürünlerini kısa zamanda geliştirdi ve çok müşteriye ulaştı. Bu süreçte hız kesmeden devam ettiği reklam kampanyalarının da çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Şimdi de yine geniş kitlelere ulaşacak ve zaten hayatmızda ciddi bir yeri olan facebook ile bir çok kişiye hızlı kolay erişimli hizmet sağlayacak.

Müşterilerin DenizBank’ın yeni hizmetini kullanması için öncelikle www.denizbank.com üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak bir defaya mahsus kısa bir tanımlama yaparak kullanımını aktive etmesi gerekiyor.

Kullanıcılar, Facebook şifresi ile kendi Facebook hesabına giriş yaparak Denizbank Şubesine ulaşabilecek. Müşteri sisteme her giriş yapmak istediğinde, banka sisteminde tanımlı telefonuna SMS şifresi gönderilecek ve kullanıcı bu SMS Şifresiyle giriş yapacak.

Böylece hem internet bankacılığını kullanmayan kitleye ulaşılacak hem de bir çok işlem (para transferi gibi) ücretsiz gerçekleşecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>